portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Pomorska Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Pomorska Park - sprawy osiedlowe » Forum » Powitanie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Powitanie

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
joydivision 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Nie Gru 11, 2016 20:13
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 20:25    Temat postu: Powitanie

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum a przede wszystkim przyszłych sąsiadów na Pomorska Park.
Nie wiem czy ktoś z nabywców odwiedza to forum ale zapytam: zostaliście już zaproszeni przez dewelopera do obejrzenia przyszłych mieszkań?
Pozdrawiam
Patrycja_S 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Kwi 16, 2017 20:01
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2017 20:11    Temat postu: Re: Powitanie

Cześć,
zaglądamy zaglądamy Smile My zostaliśmy już zaproszeni na oglądanie mieszkania w najbliższą sobotę. a Ty masz też już termin wizyty na budowie?
pozdrawiam
joydivision 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Nie Gru 11, 2016 20:13
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 14:33    Temat postu: Re: Powitanie

Tak, ja tez w sobotę. W takim razie po oględzinach podzielimy się uwagami i spostrzeżeniami.
teneryfek 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Śro Kwi 19, 2017 23:23
Posty: 4
Skąd: lodz

PostWysłany: Śro Kwi 19, 2017 23:28    Temat postu: Re: Powitanie

Czesc
Mam rezerwacje mieszkania i rowniez na sobote mam zaproszenie na ogladanie. Martwi mnie jedynie zapis oswiadczenia o braku mozliwosci robienia zdjec... Moja zona jest w ciazy i nie moze wejsc na budowe a bez zdjec mieszkania nie bede w stanie jej tego wszystkiego opowiedziec. Eh...
joydivision 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Nie Gru 11, 2016 20:13
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 10:13    Temat postu: Re: Powitanie

Też chciałem wykonać kilka zdjęć i też zastanawiam się nad tym zapisem w reg. Myślę że chyba nie będą aż tak restrykcyjni w sytuacji gdy będziemy chcieli pstryknąć fotki własnego lokum. W końcu to nie rosyjska baza okrętów atomowychVery Happy
Patrycja_S 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Kwi 16, 2017 20:01
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 20:11    Temat postu: Re: Powitanie

też jestem ciekawa czy da radę mieszkanie sfotografować, u nas w sobotę też tylko mąż będzie
joydivision 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Nie Gru 11, 2016 20:13
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 16:36    Temat postu: Re: Powitanie

No i nie zrobimy zdjęć. Dzisiaj Pani z Atala dzwoniła do mnie. Przy okazji zapytałem o możliwość robienia fotek. Regulamin jest regulaminem i ponoć kierownik budowy nie pozwala.
Z innej inwestycji Atala dziś też doszły mnie słuchy że nie pozwalali. Pewnie się obawiają że inwestycja niedokończona ludzie wrzucą zdjęcia do net-a i się zacznie komentowanie.
joydivision 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Nie Gru 11, 2016 20:13
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 20:24    Temat postu: Re: Powitanie

Cisza na wątku. Nikt nie był oglądać mieszkaniaSmile
My swoje widzieliśmy. Wygląda wszystko jeszcze surowo. Cóż do końca droga daleka. Ale na pierwszy rzut oka ok. Nie było jeszcze tynków w łazienkach. Martwi mnie jedynie wilgoć. ( tynki były dopiero co położone) Już zaczął się pojawiać grzyb na ścianach. A tu tydzień minął i pogoda kiepska.
Kwasny
Patrycja_S 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Kwi 16, 2017 20:01
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Maj 02, 2017 22:27    Temat postu: Re: Powitanie

u nas był mąż, mówił, że wszystko ok, są i okna i drzwi wejściowe już zamontowane. Tynku w łazience też nie ma, ale z tego co wiem, to jeśli jest wykańczana łazienka to nie są kładzione tynki.
po Twoim poście aż go spytałam czy czuł wilgoć i zauważył cokolwiek na ścianach, to mówi, że nic takiego nie było u nas. A w którym bloku masz mieszkanie?
joydivision 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Nie Gru 11, 2016 20:13
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 17:05    Temat postu: Re: Powitanie

Blok I. Wilgoć sama w sobie mnie nie dziwi skoro tynki dopiero co położyli. Szkoda że pogoda jest taka jaka jest. No i okna były szczelnie pozamykanie jak wszedłem do lokalu. Ale bądźmy dobrej myśli. Very Happy
teneryfek 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Śro Kwi 19, 2017 23:23
Posty: 4
Skąd: lodz

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 19:51    Temat postu: Re: Powitanie

Inwestycja zapowiada się bardzo ciekawie. My z żona wybralismy mieszkanie na parterze - z małym ogródkiem. Ciekawe to wygląda - szkoda tylko że w trakcie oglądania nie można było wyjść na teren "ogródka". Martwi nas tylko fakt braku możliwościowi zrobienia zdjęć instalacji elektrycznej. Kable które widzieliśmy nie zawsze są położone w miejscu gdzie znajduje się "puszka". W przypadku samodzielnych przeróbek ścian można trafić na idący w tynku kabel.
joydivision 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Nie Gru 11, 2016 20:13
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 20:39    Temat postu: Re: Powitanie

Pewnie jeszcze będzie można wejść na obiekt w trakcie budowy. Ja też chciałem zobaczyć balkon no ale wiadomo...nie ma barierek. Nawet bym się zdziwił jak by mnie wpuścili. Jeśli chodzi o instalację (elektryczną, wodną) w swoim czasie dzwoniłem do Atala czy mogli by zrobić fotki, ewentualnie czy mógłbym wejść i sam zrobić. Odpowiedzieli że to nie jest w ich standardzie.
I dałem sobie spokój. I tak instalacja będzie lepsza niż ta którą mam w obecnym mieszkaniu (lata 50-te). Nie rozumiem o co chodzi z tymi puszkami? Zasadniczo puchę daję się w miejscu gdzie montujesz wyłącznik, gniazdko lub dajesz listwę łączeniową.
Patrycja_S 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Kwi 16, 2017 20:01
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 21:48    Temat postu: Re: Powitanie

Pytaliśmy już panie z Atala o kolejne wejścia, więc tak, przysługują nam 2 wejścia do mieszkania przed odbiorem, z czego jedno zostało wykorzystane. Drugie zasugerowano zostawić na późniejszy czas jak już będzie wszystko na ukończeniu, żeby np dokonać pomiarów pod meble itp.
Lillusen 
   

Nowy na forum


Wiek: 30
Dołączył: Wto Maj 23, 2017 15:44
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 16:25    Temat postu: Re: Powitanie

Witam serdecznie,
Przed rezerwacją czytałam opinie o osiedlu Nowe Polesie (które wybudował Atal), aż dzisiaj natrafiłam na forum Pomorska Park Smile. Planuję niebawem umówić się na pierwsze zwiedzanie terenu. Na razie oglądałam kilka razy od zewnątrz (mam niedaleko, z racji miejsca zamieszkania).

Gdyby ktoś miał konto na Facebook'u to zapraszam na grupę:
https://facebook.com/groups/PomorskaPark/

Pozdrawiam Wink
piotrek-665 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Lut 04, 2018 13:30
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 13:57    Temat postu: Re: Powitanie

Dzień dobry wszystkim Smile

Do oddania osiedla już coraz bliżej. Myślę, że warto zwiększyć aktywność na forum.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama