portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Pomorska Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Pomorska Park - sprawy osiedlowe » Forum » Trasa konstytucyjna
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Trasa konstytucyjna

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kieras 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Pon Kwi 17, 2017 20:24
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 22:11    Temat postu: Trasa konstytucyjna

Planowany przebieg trasy konstytucyjnej. Najciekawsze są 13 i 14 strona dokumentu.

http://zdit.uml.lodz.pl/files/news/connected/497_prezentacja_spotkanie_z_mieszkancami_2012_11_29__a58e4252.pdf
teneryfek 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Śro Kwi 19, 2017 23:23
Posty: 4
Skąd: lodz

PostWysłany: Śro Kwi 19, 2017 23:37    Temat postu: Re: Trasa konstytucyjna

Czy wiadomo cos wiecej o tej trasie czy bedzie? Miedzy akademikami a osiedlem Atal jest waski pas zieleni - jesli powstanie tam droga to bedziemy miec samochody pod oknami...
joydivision 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Nie Gru 11, 2016 20:13
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 10:44    Temat postu: Re: Trasa konstytucyjna

Słyszałem kiedyś iż podobno pierwsze pomysły na powstanie przedłużenia konstytucyjnej powstawały już w 70-tych latach. Osobiście także wolał bym aby ta trasa nie powstała. Jednak kupując mieszkanie miałem pełną świadomość tych planów. No sorry z tym trzeba się liczyć. Deweloper też o tym informował w prospekcie. Chociaż za pierwszym razem jak poszedłem na rozmowę w sprawie mieszkania to milczeli jak zaklęci w temacie. Od bloków pierwszego etapu do tej ewentualnej trasy będzie jakieś 100-150 metrów. Poza tym pewnie powstanie następny etap. Te bloki też nas oddzielą od trasy. Chyba przy osiedlu Narutowicza residence będą mieli gorzej bo tam jakieś ślimaki i zjazdy są po planowane o ile dobrze odczytuje te plany. Z drugiej strony mamy kolejkę aglomeracyjną Very Happy
teneryfek 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Śro Kwi 19, 2017 23:23
Posty: 4
Skąd: lodz

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 19:33    Temat postu: Re: Trasa konstytucyjna

Masz rację - przy Narutowicza jeszcze bliżej te bloki są wybudowane. Ja przy wyborze mieszkania tez kierowałem się odległością od kolejki miejskiej ja i trasy - wybór padł na blok F ale z widokiem na kolejkę.
Plaster 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Wto Wrz 19, 2017 19:58
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 20:00    Temat postu: Re: Trasa konstytucyjna

Jezeli powstanie trasa ciekawe czy bedzie jakies przejscie dla pieszychych w stronę akademików
adi0807 
   

Początkujacy


Wiek: 42
Dołączył: Pon Lut 26, 2018 19:10
Posty: 8
Skąd: Łódź-Widzew

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 19:52    Temat postu: Re: Trasa konstytucyjna

Tak, plan Nowokonstytucyjnej przebiega na skos tego boiska piłkarskiego między ostatnim akademikiem a płotem naszego osiedla.
Jak ktoś chce zobaczyć cały szlak przebiegu Nowokonstytucyjnej jak ma przebiegać cała w mieście to na stronie Jakdojadę.pl na mapie będzie widoczny jej szlak przebiegu. Jest cały szlak pokazany jak ma przebiegać Smile Niemniej jednak mimo że tu będę mieszkał to ta ulica jest potrzebna bo teraz żeby przebić się do miasta mamy tylko Kopcińskiego, Narutowicza i Niciarnianą, które w szczycie stoją wszystkie w korku. Niciarniana i Narutowicza to jakaś abstrakcja już jeśli chodzi o zakorkowanie
Meridith 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Nie Cze 24, 2018 19:15
Posty: 2
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 19:22    Temat postu: Re: Trasa konstytucyjna

http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,22888659,wraca-temat-konstytucyjnej-powstanie-ale-w-innym-ksztalcie.html

Przecież to będzie jakaś masakra dla mieszkańców.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama