portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Pomorska Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Pomorska Park - sprawy osiedlowe » Forum » Rozpoczęcie roku szkolnego
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Rozpoczęcie roku szkolnego

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Torelinian 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 14, 2017 15:20
Posty: 37
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 12:16    Temat postu: Rozpoczęcie roku szkolnego

Witam. W tym roku moja córka idzie do pierwszej klasy gimnazjum. Chciałam zapytać, gdzie w okolicy mogę kupić ładny i tani strój na rozpoczęcie roku szkolnego oraz gdzie kupujecie przybory szkolne.
menedin 
   

Nowy na forum


Wiek: 31
Dołączył: Czw Lut 16, 2017 10:40
Posty: 4
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 13:17    Temat postu: Re: Rozpoczęcie roku szkolnego

Oj kolego, chyba chciałes powiedzieć siódma klasa podstawówki hm?Smile
Też się wciąz nie moge przyzwyczaić do tej nowej reformy ale myśle że wyjdzie nam na lepsze. W każdym razie wracając do tematu, ja w tym roku kupiłam strój w internecie - nie podam Ci strony, bo mieli tylko ubrania dla maluchów. Cena była jednak dużo niższa niż w sklepie stacjonarnym, dlatego warto szukać ubrań w sieci. Przybory szkolne kompletuję na raty. Kupiłam kilka zeszytów i piórnik z wyposażeniem w markecie. Teraz czekam na wyprzedaże, żeby dokupić resztę akcesoriów. Zupełnie się do tego nie przygotowałam w tym roku. Teraz wiem, że muszę bardziej dbać o domowy budżet. Sprawdziłam nawet za pomocą tego kalkulatora - https://pl.kruk.eu/klienci/narzedzia/kalkulator-wydatkow , ile wydaje na słodycze oraz papierosy - to było niemiłe zaskoczenie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama